Caffedelmondo

Caffe delmondo

Caffedelmondo

Firma z główną siedzibą w Nysie, która swoją rozpoznawalność zyskała w dziedzinie dzierżawy i sprzedaży ekspresów do dużych biur, korporacji, hoteli i pensjonatów na terenie całej Polski. Caffedelmondo jest również marką kawy, która w swoim portfolio posiada 6 kaw typu blend oraz sezonowe kawy single origin i speciality.

Zdobyte doświadczenie i znajomość potrzeb klienta wykorzystaliśmy do stworzenia samoobsługowych punktów kawowych Caffedelmondo To Go wyposażonych w stoisko własnego projektu w stylu loftowym, ekspres Aroca M12 i świeżo paloną kawę. Punkty kawowe można spotkać m.in. w Hali Nysa, PANS lub w ZSiPO w Nysie.

Z miłości do kaw speciality i nietuzinkowych przepisów kawowych powstała kawiarnia Caffedelmondo Chill, która znajduję się w Galerii Nyskiej. W kawiarni można spróbować i nabyć każdą kawę ziarnistą z Naszej oferty. Ponadto w menu znajdziemy przepisy kawowe z całego świata, kawy speciality parzone metodami alternatywnymi jak chemex, dripper czy aeropress oraz kawy klasyczne przygotowane przez przeszkolonych baristów