MR SPIRITS

MR SPIRITS

MR SPIRITS – to firma z wyjątkową ofertą skrojoną na potrzeby branży gastronomicznej jak również klientów indywidualnych.

Oferuje: szkolenia dotyczące różnego rodzaju kategorii alkoholi mocnych wraz z degustacją bar consulting: budowanie menu koktajlowego, upselling, optymalizacja usług i zwiększanie zysku dla lokali, consulting z zakresu zrównoważonego rozwoju w branży gastronomicznej brand development – wsparcie biznesowe i wizerunkowe dla nowych rozwijających się marek alkoholowych oraz nadzorowanie launch’u produktów na rynek polski: w kanale on trade i do sklepów specjalistycznych.

MR SPIRITS zrzesza doświadczonych, ekspertów – pasjonatów i koneserów wysokogatunkowych alkoholi. Jej założycielem jest Marcin Rogulski, znany w branży edukator i znawca w dziedzinie alkoholi premium i super premium . Marcin dzięki swojemu ponad 20 letniemu doświadczeniu w pracy w roli ambasadora światowych marek, stworzył unikalną ofertę skierowaną zarówno do firm jak i klientów indywidualnych. Wiedzę i pasję nabył podróżując dookoła świata, zwiedzając ponad 70 krajów. Wizytował w destylarniach Szkocji, Irlandii, Japonii, Meksyku, Kuby czy Francji. Dzięki rejsom i pracy za barem na luksusowych statkach 5* udało mu się dwukrotnie przemierzyć świat i poznać smaki alkoholi produkowanych w różnych zakątkach naszego globu. Dziś Marcin zaraża pasją i wiedzą swoich słuchaczy, zaskakuje i edukuje, przy okazji wspierając i zrzeszając innych, wybitnych szkoleniowców – pod szyldem firmy MR SPIRITS.

MR Spirits Marcin Rogulski ul. 11 LIstopada 30,48-303 Nysa