Fit Gastro

sp. z o.o.

Fit Gastro sp. z o.o.

Pod spółką prowadzimy catering dietetyczny (dieta pudełkowa) o nazwie „Fit Body” ,nasza strona: www.fit-body.com.pl Catering prowadzimy od prawie 7 lat. W chwili obecnej catering jest produkowany w Opolu i dostarczamy go do setek klientów na terenie całej polski.

Fit Gastro sp. z o.o. ul. Kramarska 12-14 
(Restauracja Sól i Smalec) 
48-300 Nysa tel. 535 349 344  

Posiadamy w swojej ofercie 11 diet przygotowanych zgonie z zasadami dietetyki i sztuką kulinarną w tym dwie diety specjalistyczne: dieta ketogeniczna i leczniczy post Dr Ewy Dąbrowskiej gdzie jako jedni z tylko 16 firm w polsce na prawie 900 firm cateringowych posiadamy Certyfikat Instytutu Żywienia Dr Ewy Dąbrowskiej. Więcej informacji o cateringu można znaleźć na naszej stronie.

  • Rabat na catering: 10% Kod rabatowy:
    NKB10 – Kod należy wpisać podczas składania zamówienia.

Jesteśmy również właścicielem Restauracji „Sól i Smalec” (dawna staromiejska) gdzie obecnie do września jest jeszcze, trwający od dwóch lat remont. W restauracji odnowiliśmy zabytkowe dwie piwnice oraz „odgruzowaliśmy” i wyremontowaliśmy trzecią. Zostały również odnowione dwie górne sale w stylu gotyckim. Zrobiliśmy całkowicie nową i w pełni profesjonalną kuchnię. W restauracji przewidziane będą dania kuchni staropolskiej, dziczyzna, parę smaków Magdy Gessler z która robiliśmy Kuchenne Rewolucje w Prudniku dwa lata temu oraz namiastka kuchni żydowskiej z którą związana jest zaś historia ulicy kramarskiej. Otwarcie planujemy na wrzesień/październik.

  • Po otwarciu Restauracji dla posiadaczy kart NKB będzie dedykowany specjalny rabat.