Drugi Piknik Nyskiego Klubu Biznesu

Zapraszamy na Drugi Piknik Nyskiego Klubu Biznesu

Czy jesteście gotowi na niezapomniane doświadczenie?

Nyski Klub Biznesu ma zaszczyt zaprosić Państwa na nasze drugie, coroczne spotkanie piknikowe. Tegoroczne wydarzenie odbędzie się 15 czerwca w malowniczej scenerii Nyskiego Jeziora, na pięknej plaży ośrodka Akwa Marina.

Rodzinna Zabawa nad Jeziorem

Zapraszamy serdecznie całe rodziny do wspólnego spędzenia tego dnia. Przygotowaliśmy szereg atrakcji i niespodzianek, które z pewnością dostarczą mnóstwo radości zarówno dorosłym, jak i najmłodszym uczestnikom. Będą gry, zabawy, tańce i wiele innych atrakcji przygotowanych przez członków Nyskiego Klubu Biznesu.

Jezioro Nyskie
Koncert Zespołu Piękni i Młodzi

Jednym z najważniejszych punktów programu będzie koncert zespołu Piękni i Młodzi. Ten popularny zespół to prawdziwa wisienka na torcie naszego pikniku. Przygotujcie się na wieczór pełen wspaniałej muzyki i niezapomnianych emocji.

Piękni i młodzi - Drugi piknik rodzinny NKB
Pogoda Zamówiona* :)

Zapewniamy, że pogoda będzie sprzyjać naszemu piknikowi. Słońce, ciepło i brak deszczu to idealne warunki do spędzenia dnia na świeżym powietrzu.

Smaczne Jedzenie i Napoje

Tym razem również Was nie zawiedziemy – będzie co jeść i co pić. Przygotowaliśmy dla Was bogatą ofertę gastronomiczną, dzięki której nikt nie będzie głodny ani spragniony.

Dołącz do Nas!

Zapraszamy wszystkich do dołączenia do nas w tym wyjątkowym dniu. Przyjdźcie i doświadczcie niezapomnianych chwil na Drugim Pikniku Nyskiego Klubu Biznesu. Czekamy na Was z otwartymi ramionami!

15 Czerwiec – plaża Nyskiego Ośrodka Akwa Marina.
Zapisz się:

Do zobaczenia!

Otrzymuj najświeższe informacje na swój e-mail
Zobacz także: