Nyski Klub Biznesu ma już 2 lata!
W dniu wczorajszym spotkaliśmy się w Restauracja Gian Lorenzo – nowej właścicielki -naszej klubowiczki Roksana Cendrowska, gdzie mieliśmy okazję zapoznać się szczegółowo z narzędziami prawnymi i finansowymi dla Przedsiębiorców w kontekście przygotowania swojej firmy na trudne sytuacje życiowe.
Ciekawą prelekcję poprowadził również nasz Partner klubowy Łukasz Strzelecki- Specjalista ds. ubezpieczeń wraz z Panem Bartłomiejem Stepek -nyskim adwokatem.

Poza tematyką ubezpieczeń, testamentów, powoływania zarządców sukcesyjnych itp. była także część degustacyjna zarówno pysznego urodzinowego torta, jak i wyśmienitych trunków % wraz z całą historią dotyczącą ich powstawania, którą przybliżył nam znany i ceniony na całym świecie ich znawca MR SpiritsGabinet by MR Spirits – oczywiście również nasz klubowy Partner biznesowy – Marcin Rogulski.
Wspaniali ludzie tworzą wspaniałe relacje zarówno biznesowe, jak i prywatne.🙂🤝

Zobacz Galerię zdjęć z konferencji:

Otrzymuj najświeższe informacje na swój e-mail
Zobacz także: