Spotkanie

W dniu 24 marca w Wyższej Szkole Projektowania i Sztuki w Łodzi przedstawicielki Nyskiego Klubu Biznesu brały udział w I Forum Kobiet, zorganizowanym przez Europejski Klubu Kobiet Biznesu pod Patronatem Parlamentu Europejskiego.

Celem Forum było promowanie przedsiębiorczości oraz kreatywności kobiet zarówno na płaszczyźnie zawodowej, jak i osobistej.

Inspirujące wydarzenie, na które przybyły Panie z całej Polski. Nieoceniony networking, niezwykle ciekawe panele dyskusyjne, debaty lekarzy, psychologów, coachów i ludzi biznesu.

Wspaniałe wystąpienie ambasadorów Kampanii Nie hejtuję – motywuję Moniki Richardson oraz zespołu Blue Cafe oraz wszystkich prelegentów na długo pozostanie w pamięci wszystkich uczestników.

Blue Caffe

Małgorzata Gruszka -Prezeska Nyskiego Klubu Biznesu w imieniu wszystkich członków NKB wręczyła Prezesce Europejskiego Klubu Kobiet Biznesu – Ilonie Adamskiej podziękowanie za współpracę i działania na rzecz Kampania Nie hejtuję – motywuję.

Podziękowania dla Ilony Adamskiej

Nasza członkini Roksana Cendrowska reprezentująca firmę ZUP NYSA i jednocześnie jeden ze sponsorów Kampanii Nie hejtuję – motywuję otrzymała wyróżnienie i statuetkę Kobieta Sukcesu, której serdecznie gratulujemy.

Galeria z wydarzenia

Otrzymuj najświeższe informacje na swój e-mail
Zobacz także: