Skopek Architekci

Skopek Architekci

SKOPEK ARCHITEKCI

Nasz zespół projektowy zaczęliśmy tworzyć od 2012r. Każdy z nas ma inną osobowość, ale za to idealnie uzupełniamy się w naszej codziennej pracy. Dzięki temu potrafimy tworzyć ciekawe, funkcjonalne i jednocześnie wymarzone projekty domów, obiektów i wnętrz. Projekty, które wykonujemy są zawsze odzwierciedleniem tego jaki jesteś, jak żyjesz i czego potrzebujesz.

W naszej pracy zawsze kierujemy się zasadą, by w pierwszej kolejności patrzeć na Twoje dobro i pomóc Ci urealnić marzenia o wygodnym i funkcjonalnym domu bądź wnętrzu. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać Twoim oczekiwaniom i dopasować wszystko do Twojego stylu życia.

Zaufanie jest kolejnym elementem na którym budujemy nasza pracownię. Powierzając nam zaprojektowanie Twojego domu lub wnętrza zawsze staramy się byś był częścią procesu tworzenia z nami swojego projektu, a jednocześnie byś wiedział, że zrobimy wszystko, by Twoje marzenie się urzeczywistniło nie tracąc przy tym na jakości i funkcjonalności.

Dla nas projektowanie nie kończy się wraz z oddaniem w Twoje ręce projektu. Po zakończeniu tego etapu nadal wspieramy i pomagamy Ci w trudnym procesie budowy czy remontu. Będziemy Ci towarzyszyć aż do ukończenia Twojej inwestycji.

www.skopekarchitekci.pl

arch. Aleksandra Skopek

Tel. 669-367-919 e-mail. olaskopek@wp.pl

arch. Grzegorz Skopek

Tel. 608-607-883 e-mail. gskopek@wp.pl

arch. Wiesław Półchłopek

Tel. 603-864-642 e-mail. studio.awp@wp.pl

  • Dla członków klubu NKB 10% rabat na usługi projektowe