Dębowe Wzgórze

Hotel & SPA

Hotel & SPA Dębowe Wzgórze oferujący wygodę, komfort i doskonałą kuchnię

Hotel & SPA Dębowe Wzgórze

Niezwykłe miejsce w Górach Opawskich Hotel & SPA Dębowe Wzgórze to wygoda, komfort, doskonała kuchnia oraz profesjonalna obsługa dla osób spragnionych bliskiego kontaktu z naturą, które cenią sobie aktywny wypoczynek.

Położenie hotelu u podnóża Gór Opawskich, między miastami Prudnik i Głuchołazy w niewielkiej miejscowości Pokrzywna gwarantuje wypoczynek w dobrym stylu. Do dyspozycji gości oddajemy 21 komfortowych i eleganckich pokoi gościnnych, restaurację, Chatę Grillową oraz salę konferencyjną wyposażoną w sprzęt audiowizualny oraz dostęp do Internetu.

Dodatkowym autem naszego hotelu są gabinety odnowy biologicznej oraz strefa SPA. Goście hotelowi w ramach pobytu mogą bezpłatnie korzystać z basenu, sauny oraz jacuzzi, które znajdują się w budynku hotelowym, jak i również wewnętrznej sali zabaw, która sąsiaduje z restauracją hotelową.

Zapraszając Państwa do naszego hotelu pragniemy zapewnić, że dołożymy wszelkich starań, aby Państwa pobyt, zarówno w celach służbowych, jak i prywatnych, zamienił się w niepowtarzalną podróż w krainę spokoju, komfortu i niezapomnianych wrażeń.

Hotel Dębowe Wzgórze, Pokrzywna 48,  48-267 Jarnołtówek
www.debowewzgorze.eu, Recepcja: +48 77 4397729 wew. 125, +48 664 962 147 wew. 125
 
HOTEL * RESTAURACJA * SPA * SALA ZABAW DLA DZIECI 
  • 10 % rabatu dla pozostałych klubowiczów NKB.